W poniedziałek, 26.02.2024 roku, w Centrum Kształcenia Zawodowego w Tarnowie gościła Akademia Młodego Mechanika. Inicjatywa doskonalenia i kształcenia młodych mechaników wyruszyła w swoją podróż po Polsce. Drugim przystankiem na trasie był Tarnów, gdzie w CKZ przy ulicy Szujskiego wszyscy zainteresowani mieli możliwość spotkania się z gwiazdą programów „Garaż Dudy” i „101 napraw”, wielokrotnym mistrzem rajdowym – Grzegorzem Dudą.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie tarnowskich techników, którzy otrzymali niezwykłą okazję do pogłębienia swojej wiedzy oraz spotkania się z doświadczonymi w fachu mechanikami.

Warto zauważyć, że Dyrektor CKZ, Marek Onak, wyraził głębokie przekonanie co do wartości takich spotkań z autorytetami w świecie motoryzacji dla rozwoju pasji naszych uczniów. Jego słowa wskazują na istotę tego wydarzenia, które nie tylko dostarczyło nowej wiedzy, ale także stanowiło inspirację dla młodych adeptów mechaniki.

Dyrektor Onak podkreślił, że spotkanie z Grzegorzem Dudą, cenionym mistrzem rajdowym i ekspertem w dziedzinie naprawy pojazdów, nie tylko ułatwiło uczniom zgłębianie tajników swojego fachu, ale również poszerzyło ich horyzonty i zainspirowało do dalszego doskonalenia się w dziedzinie motoryzacji.

Takiego rodzaju inicjatywy nie tylko sprzyjają rozwojowi umiejętności praktycznych, ale także budują postawy profesjonalizmu i pasji wśród młodych adeptów zawodu. Poprzez nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z doświadczonymi specjalistami, uczniowie zdobywają cenne doświadczenie i motywację do dalszej edukacji oraz doskonalenia się w swojej dziedzinie.

Categories: Aktualności

Accessibility